Підготовка до ЗНО-2015

З метою чіткої організації і своєчасної реєстрації учнів ліцею, які виявили бажання прийняти участь у ЗНО для вступу у ВНЗ в 2015 році, 5 грудня 2014 року заступник директора з навчальної роботи Чупова В.В. провела зустріч з учнями випускних груп.

IMG_6003

Учні були ознайомлені з результатами участі випускників Ізюмського професійного ліцею у зовнішньому незалежному оцінюванні та вступу до вищих навчальних закладів у 2014 році: 19 випускників брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, з них за результатами зовнішнього незалежного оцінювання зараховані до вищих навчальних закладів 18 учнів.

     Учням також була надана інформація щодо вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, до яких зараховано на навчання випускників  2014 року. Це : ХНУ ім. Каразіна, ХТУ «ХПІ», Харківський національний економічний університет, Харківська зооветеринарна академія, Харківська гуманітарно-педагогічна  академія, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Харківський індустріально – педагогічний технікум, Харківський торгівельно – економічний коледж, Харківський автомобільно – дорожній технікум, Ізюмський медич

ний коледж.IMG_6008

IMG_6010

У своєму виступу Чупова В.В. звернула увагу випускників на питання особливостей зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, новації ЗНО-2015 :

 • термін проведення : квітень – липень;
 • кожен зареєстрований учасник ЗНО-2015 має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французська мова;
 • нову систему визначення результатів: введення категорії «склав/не склав»;
 • термін дії сертифікатів минулих років скасовано;
 • відсутність тестів із світової літератури та всесвітньої історії;
 • результат ЗНО з української мови та літератури зараховується як результат ДПА для всіх випускників ЗНЗ;
 • введено тести двох рівнів складності (базовий та поглиблений) з української мови і літератури та математики);
 • внесені змини у систему визначення результатів ЗНО-2015: за методом Ангоффа :
 • отримання «порогового бала» («склав/не склав» встановлюється групами експертів з кожного предмета);
 • учасники, які не набрали «порогового бала» (категорія «не склав»), не мають права використати результат ЗНО з відповідного предмета для участі у конкурсному вступі до ВНЗ;
 • результати учасників, які отримали «пороговий бал» (категорія «склав») дають право брати участь у конкурсному вступі до ВНЗ і шкалюються від 100 до 200 балів (окремо за кожен рівень складності) .

Проведено роботу серед учнів ліцею та їх батьків щодо виявлення і складання списків учнів ліцею, бажаючих прийняти участь у ЗНО-2015.

 

В ліцеї для випускників оформлені інформаційні куточки «ЗНО-2015» та «Пробне ЗНО – 2015» з використанням уніфікованих матеріалів, розміщених на сайті ХРЦОЯО www.znokharkiv.org.ua.

Учні ознайомлені із сайтом ХРЦОЯО та їм надано допомогу в реєстрації на пробне ЗНО.

Надані контакти Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти:

     Телефон інформаційної служби :

(057)705-07-37

     Електронна пошта:

[email protected]

     Сайт:

www.znokharkiv.org.ua

     Адреса:

майдан Свободи, 6, офіс 463, м. Харків, 61022 .