Поетична творча у стінах ліцею.

Знана ізюмська поетеса Тетяна Гребенюк, член творчої асоціації літераторів «Слобожанщина», переможець та лауреат міжрегіонального, всеукраїнського та міжнародного конкурсів, автор чотирьох збірок поезій «На грані фолу», «Любо», «Нескорена», «Вишиванка», співавтор багатьох колективних збірок і альманахів «Герої не вмирають», «Музи проти гармат», «Течёт поэзии река», «Слобожанський круг» провела творчу зустріч з учнями ліцею.

Тетяна Олександрівна розповіла про свою творчість, громадську діяльність, поїздки до зони АТО, волонтерську діяльність, продемонструвала український прапор з автографами бійців. Декламувала свої вірші з різних збірок, присвячені Майдану, подіям Революції Гідності, останнім подіям на Сході, нашим новітнім Героям. Закликала учнів берегти і шанувати рідну мову, бо це – наша найголовніша зброя.

Поетка презентувала учням свій новий, щойно написаний вірш «Воля або смерть» і запросила всіх на презентацію нової збірки поезій до Ізюмського районного будинку культури.

На згадку про зустріч завідувач бібліотекою В. Якімова подарувала поетесі книжку В. Гонського «Людина і нація». Учні залюбки фотографувались з відомою землячкою, захід пройшов у дружній привітній атмосфері, діти отримали велике естетичне задоволення. Адже наша мета – не лише навчати, але й виховувати духовно багатих людей, патріотів своїх Батьківщини, справжніх українців!