Поради психолога учням

Підлітки – соціально активні і наразі є однією із основних груп населення, що поширюють розповсюдження ковід – 19. Крім цього , відповідно до проведеного ЮНІСЕФ дослідження , більшість підлітків (91,2 % дівчат та 73,9 % хлопців з 11888 опитаних) виражали потребу в отриманні ширшої інформації про гігієну , зокрема менструальну .

У межах  співпраці  з  Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у сфері поширення інформації щодо основ гігієни , зокрема із превенції ковід -19 та менструальної  гігієни тьютером Ольгою Шаповал було проведено освітній урок на тему : «Здоров’я  без сорому» .

Реалізація освітньго уроку відбулась у формі етичної бесіди . Тьютер підтримував контакт з учнями на протязі всьго заходу, вона була уважна до їх питань , діти заохочувались до проведення дискусій , в яких не ігнорували кожної думки . Зміст повністю відповідав меті, мало місце відповідність між метою , методами проведення і віковими особливостями учнів.

Метою спільного  проекту стало підвищення обізнаності з основ гігієни , а саме : попередження поширення ковід – 19 , а також надання підліткам інформації щодо менструальної гігієни.

Брошура поради

Дорогі учні нашого центру та їх батьки

Завершується навчальний рік

презентація ДН

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID

Як не піддаватись коронавірусній паніці

  • Розкрий себе в будь-якій ініціативі.
  • Пам’ятай, що сила твоя, цінність для тебе і оточуючих – це твоє прагнення до морального, духовного і фізичного здоров’я.
  • Знайди того, хто потребує твоєї підтримки, допомоги, захисти його. Надавши допомогу, не перетворюй її на милостиню, не принижуй гідність людини.
  • Оцінюй себе та твоїх товаришів не за словами, а за реальними діями.
  • Вчися, бо вчитися треба.
  • Розумій природу, щоб розуміти самого себе.
  • Перемагай труднощі і не зупиняйся на досягнутому.
  • Люби, поважай свій народ, свою культуру, Батьківщину.
  • Будь хазяїном свого слова.
  • Шануй своїх батьків.

Здоров’я – це стан фізичного, психічного і соціального благополуччя.

Коли людина здорова, вона добре працює, гарно вчиться. Вона завзято робить різні справи.

Найбільше щастя в житті – здоров’я.

Коли нічого не болить, приємно спілкуватися з рідними, близькими і знайомими, радіти кожній посмішці, успіху друзів.
У здорової людини гарний настрій.

Здорова людина долає поганий настрій, вміє налаштуватись на роботу.

Здорова людина вміє керувати своїми діями.

Здорова людина добра і справедлива.
Все це і є благополуччя.

Отже, благополуччя – це задоволення від насиченого подіями життя.

Проаналізувавши досвід багатьох благополучних, успішних і щасливих людей, вчені зробили висновок: щоб бути благополучним, успішним, зрештою щасливим, треба вчитися цього так само, як математиці, хімії, історії тощо.

 ПАЛИТИ ЧІ НЕ ПАЛИТИ?

 Перше: необхідно знати всю правду про тютюн і куріння і наш проект допоможе в цьому.

Друге: потрібно знати, що, не дивлячись на рекламу, фільми і  серіали, в яких улюблені герої можуть палити, більшість підлітків, молодих людей, дорослих і спортсменів не палять.

Третє: займися фізичними вправами або улюбленим видом спорту, або спортивними танцями. Від цього потрійна користь: користь для здоров’я; прекрасно проведеш вільний час; ти знайдеш друзів, з якими у тебе будуть спільні інтереси, наприклад,спорт.

Четверте: потрібно знайомитися з новими людьми і знаходити нових друзів, але при цьому слід залишатися вільним і незалежним від їх тиску. Не обов’язково палити “за компанію” лише тому, що твої друзі або інші люди палять. Оскільки палити тобі або не палити — це твій вибір, а не твоїх друзів. Не вони вирішують за тебе, а ти сам повинен вирішувати. Не палити — не означає бути слабким, не зовсім дорослим або “білою вороною”. Якщо твій друг пропонує тобі закурити, а ти не хочеш, ти не повинен погоджуватися. Завжди можна і потрібно відмовлятися. Не палити — означає зробити вибір на користь здоров’я. Справжні друзі повинні це розуміти і поважати твій вибір.

П’яте: не витрачай гроші на “дим”. Краще збережи їх і витрать на що-небудь цікаве, наприклад, на модний одяг, нову комп’ютерну гру або на черговий похід в інтернет-клуб, або на дискотеку.

Шосте: не опинись в клітці під назвою “тютюн”. Куріння — це клітка, куди легко попасти, але важко вибратися. І вже не ти, а сигарета керує тобою. Пам’ятай, що нікотин є в будь-яких сигаретах, сигарах і він викликає залежність. Будь вільним від тютюну. Розпоряджайся своїм життям сам і не дозволяй сигареті розпоряджатися ним.

Сьоме: якщо ти вже почав час від часу палити або робиш це постійно, настав час кидати палити. У цьому подвійна користь: величезна користь для здоров’я і ти зберігаєш багато грошей. До того ж, якщо ти не палиш, то у тебе красивий, здоровий вигляд; від тебе і від твого волосся, одягу і з рота приємно пахне; у тебе білі зуби і сяюча посмішка. Завжди роби вибір на користь здоров’я!

памятка для батьків

памятка для дітей

поради вчителям