Продовжуємо традиції

23 жовтня 2014 року учні групи М-313»Муляр, штукатур» разом з майстрами виробничого навчання Семеренко А.М. та Шереметом Є. Б. займалися благоустроєм  території  саду Ізюмського  професійного  ліцею.

Що в жовтні 2006 року в рамках проекту «Активізація населення та молоді м. Ізюма до створення парку відпочинку» за рахунок коштів, отриманих від «ЗАТ Філіп Морріс Україна»,  був закладений фруктовий сад ліцею. В посадці дерев тоді приймали участь учні, ветерани війни та праці, колишні працівники та педагогічний колектив ліцею. Весь цей час учні пильно слідкували за висадженими деревцями, своєчасно їх поливали та обробляли. І ось, нарешті, в цьому році яблуневий сад вперше дав плоди.

Щоб не загубити  добрі традиції  ліцею учні висадили поруч із яблуневим садом близько 20 садженців нових вишень та слив. В роботі брали участь 23 учні групи  М-313. Крім того була прибрана територія, закріплена за групою.

Сподіваємось, що через декілька років нові деревця порадують нас білими пахучими квіточками навесні та червоними солодкими вишнями влітку, а ми, в свою чергу, обіцяємо добре доглядати за нашими деревцями.

IMG_5069

IMG_5078

IMG_5084