Профорієнтаційна робота

Оголошення 2024

Профорієнтаційні відеоролики

 

Загальний план профорієнтації 2018-2019

Заявка на вступ до Ізюмського професійного ліцею

План профорієнтаційної роботи на 2015 – 2016 н.р. з гімназією

План профорієнтаційної роботи на 2015 – 2016 н.р. зі школою

Київський інститут Національної гвардії України

19 січня 2022 року пройшла профорієнтаційна зустріч представника (курсанта) Київського інституту Національної гвардії України Богдана Запорожченка (в минулому випускник нашого закладу) з випускниками 2022 року ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти».

Випускникам центру була надана вичерпна інформація щодо умов вступу, навчання, грошового, речового, продовольчого забезпечення та працевлаштування.

Харківський національний університет внутрішніх справ

18 січня 2022 року пройшла профорієнтаційна зустріч випускників 2022 року ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з представником Харківського національного університету внутрішніх справ. Студент вишу  Іванов Даніїл (в минулому випускник ДНЗ «Ізюмський РЦПО») розповів випускникам про умови вступу та перелік  факультетів, про соціальний захист та працевлаштування після закінчення університету.

Під час діалогу виникало безліч питань з боку випускників, відчувалась зацікавленість до навчання в університеті.

Оголошення

Ізюмський регіоналдьний центр професійної освіти оголошує про День відкритих дверей, що буде проводитись 5 травня 2018 року в приміщенні закладу за адресою м. Ізюм, вул. Лізи Чайкіної, 24.  Початок заходу о 10-00.

Чекаємо на випускників 9-х та 11-х класів та всіх бажаючих.

Гостям буде надана вичерпна інформація про історію навчального закладу та його традиції, наші досягнення, умови навчання та дозвілля учнів, умови проживання в гуртожитку, професії, за якими здфійснюється підготовка,  буде проведена оглядова екскурсія по навчальному закладу та продемонстровано  майстер-класи з професій.

З бажаючими буде проведено безкоштовне профорієнтаційне тестування

Приходьте та переконайтесь! Центр професійної освіти – Ваш вірний вибір.

Профорієнтаційна робота

18 квітня 2018 року педагогічні працівники ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з метою профорієнтаційної роботи відвідали Липчанівсикй НВК.

20 квітня 2018 року працівники нашого навчального закладу провели профорієнтаційні заходи в міських школах № 11 та №12.

Зустріч з випускниками 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл провели викладач Зибіцький Ю.Є., майстри виробничого навчання Філатова С.О., Коваленко Н.О., Фартушна Т.Г., Машкова С.В., Дудник В.П.

До уваги учнів  були представлені фото та відеоматеріали про роботу нашого закладу, перелік професій, за якими здійснюється підготовка, умови вступу  на 2018 – 2019 навчальний рік.

Профорієнтаційна робота

12 квітня 2018 року педагогічні працівники ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з метою профорієнтаційної роботи відвідали Ізюмську гімназію №1.

Зустріч з випускниками 9, 11 класів  провів працівники Сухомлин С.Г.

До уваги учнів  були представлені фото та відеоматеріали про роботу нашого закладу, перелік професій, за якими здійснюється підготовка, умови вступу  на 2018 – 2019 навчальний рік.

13 квітня 2018 року педагогічні працівники ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з метою профорієнтаційної роботи відвідали Ізюмську ЗОШ № 4.

Зустріч з випускниками 9, 11 класів загальноосвітньої школи провели працівники Шеремет Є.Б., Соломко Л.Б., Шеремет І.М.

До уваги учнів  були представлені фото та відеоматеріали про роботу нашого закладу, перелік професій, за якими здійснюється підготовка, умови вступу  на 2018 – 2019 навчальний рік.

30 березня 2018 року педагогічні працівники ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з метою профорієнтаційної роботи відвідали Ізюмську ЗОШ №12.

Зустріч з випускниками 9, 11 класів загальноосвітньої школи провели працівники Коваленко Н.О.,  Філатова С.О.

До уваги учнів  були представлені фотографії та відеоматеріали про роботу нашого закладу, перелік професій, за якими здійснюється підготовка, умови вступу  у 2018 році.

День міста!

11.06.2016 року  місто Ізюм  відзначало   335 – річницю  свого заснування. Колектив Ізюмського професійного ліцею не залишився осторонь а прийняв активну участь у святкових заходах. В центральному парку міста проводилась виставка декоративної та  художньо-прикладної творчості.

Педагогічний та учнівський колектив ліцею представили  зразки виробів майстерень, вироби учнів та працівників ліцею з художньої та технічної творчості.

З метою професійної орієнтації підготовлено виставку «професії в металі» та роздатковий матеріал профорієнтаційного змісту. Зокрема, кращі експонати представили працівники ліцею: Фартушна Т.Г., Відіньов В.І., Попірний А.П., Черкасов О.М., Сировацька Н.М., Гордієнко А.М., Біцман С.О., Машкова С.В., Коваленко Н.О., Воротиленко О.Л., Білоус Т.В., Сикало Г.О., Мірошниченко С.Ф., Філатова С.О., Шеремет І.М., Ковалевська О.Л.

 На високому рівні були представлені «майстер-класи»,  які продемонстрували:

  • з професії «муляр» Житник Михайло, Станкевич Олександр (група М-315 , підготував майстер в/н Шеремет Є.Б.);
  • з професій громадського харчування Портаненко Роман, Середа Марина (група КО-115, підготували майстри в/н  Білоус Т.В., Мірошниченко С.Ф.), Павлінська Вікторія, Скрипник Ярослава, Лисенко Ганна, Безкорса Поліна (група К-315, підготували майстри в/н Сикало Г.О.,  Гордієнко А.М.), Палеонова Єлізавета,  Старченко Катерина (група К-313підготували майстри в/н Сировацька Н.М., Воротиленко О.Л.), Фоміна Анна, Дідко Анастасія, Жернова Катерина (група К – 312 підготували майстри в/н Машкова С.В., Фартушна Т.Г.

Всі містяни та гості  з захопленням оглядали експонати виставки, учнівська молодь з батьками цікавилась умовами навчання та переліком професій за якими здійснюється підготовка робітничих кадрів в ліцеї.

Профорієнтація триває!

 Травня 2016 року ініціативна група у складі майстрів виробничого навчання Дудник В.Г., Дудник В.П., Машкової С.В. була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями Іванчуківської ЗОШ. До уваги учнів школи було запропоновано:

– перегляд відео фільму про Ізюмський професійний ліцей;

– інформація про перелік робітничих професій за якими здійснюється професійна підготовка;

– тестування на вибір професії.

Зустріч зі випускниками пройшла в теплій та дружній атмосфері!

Дякуємо адміністрацію школи за співпрацю!

20 квітня Ізюмський професійний ліцей прийняв участь у профорієнтаційному заході, яки проводився Ізюмським міськрайонним центром зайнятості населення на базі Ізюмської загальноосвітньої школи №12. На зустріч з учнівською молоддю міста завітали вищі навчальні заклади м. Харкова та професійно технічні заклади нашого міста. В заході прийняли участь 268 випускників шкіл та 70 випускників професійно технічних закладів.

Профорієнтаційна робота триває!

В рамках спільного плану роботи Ізюмського професійного ліцею та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості населення 22 лютого в актовому залі ліцею відбулась зустріч випускників ліцею та міських шкіл з представниками вищих навчальних закладів м. Харкова.

Вищу школу Харківщини представляли навчальні заклади:

  • Українська інженерно – педагогічна академія,
  • Харківський національний університет міського

господарства ім. О.М.Бекетова,

  • Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Василенка,
  • Харківський національний університет внутрішніх справ,
  • Харківський державний університет харчування та торгівлі,
  • Харківська державна зооветеринарна академія,
  • Харківський комп’ютерно – технологічний коледж.

Кожен представник вищого навчального закладу довів до відома ліцеїстів та школярів умови вступу та навчання, можливість стажування та отримання додаткової освіти, працевлаштування, як в Україні, так і за кордоном.

Після закінчення учні – випускники мали змогу спілкуватись з представниками навчальних закладів, які вони обрали для вступу на навчання

Педагогічні представники Ізюмського професійного ліцею Шульц В.Г., Семеренко А.М. для учнів шкіл провели профорієнтаційну екскурсію по ліцею.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері!

Шановні випускники!

Обирайте свій шлях у майбутнє! Хай вам щастить!

 

Профорієнтація триває!

12 лютого 2016 року майстри виробничого навчання Ізюмського професійного ліцею Шеремет Є.Б., Семеренко А.М., Дудник В.П. відвідали

ЗОШ № 11 м. Ізюма. Майстри провели зустріч з учнями випускних класів, розповіли про професії за якими здійснюється набір на навчання у 2016 році та умови навчання в ліцеї. Учні виявили зацікавленість, зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері.

 

Профорієнтація триває!

Протягом листопада місяця ініціативною групою у складі майстрів виробничого навчання Шеремета Є.Б., Семеренко А.М., викладача Фартушної І.О. були проведені зустрічі з учнями 9 – х класів ЗОШ № 10, №11, №12, №6. До уваги учнів були представлені презентації професій за якими здійснюється підготовка робітничих кадрів та умови вступу до ліцею. Учні виявили зацікавленість до навчання в ліцеї.

Також в рамках профорієнтаційної роботи ініціативною групою була організована зустріч з батьками учнів 9-го класу Ізюмської ЗОШ № 11. До уваги батьків було представлено презентацію професій з якими здійснюється підготовка робітничих кадрів, умови вступу та навчання в Ізюмському професійному ліцеї. Обговорювались питання щодо подальшого навчання у вищих навчальних закладах, працевлаштування на перше робоче місце. Спілкування пройшло в дружній атмосфері.

 

Розпочалась профорієнтаційна робота!

Згідно спільного плану профорієнтаційної роботи Ізюмського професійного ліцею та міськрайонного центру зайнятості 22 жовтня в приміщенні Ізюмської гімназії № 4 відбувся профорієнтаційний захід – «День відкритих дверей». Професійно-технічні та вищі навчальні заклади   Харкова запрошували школярів на навчання, інформували про свої професії та спеціальності.

Ізюмський професійний ліцей також взяв участь у заході, представивши свою профорієнтаційну виставку та роздатковий матеріал.

Це перші кроки знайомства школярів 9-класників з ліцеєм. У дітей склалося хороше враження про нас, будемо продовжувати знайомство і далі.

В той-же час учні – випускники Ізюмського професійного ліцею також з цікавістю відвідали захід. Значна частина ліцеїстів планує продовжити навчання у вищих навчальних закладах, тож перше знайомство також було корисним.

Перші кроки зроблено, профорієнтаційна робота почалась.

 

18 березня Ізюмським міськрайонним центром зайнятості населення на базі загальноосвітньої школи № 6 було проведено зустріч з випускниками шкіл міста Ізюм з представниками  професійно – технічних закладів міста та вищими навчальними закладами міста Харків.
Читати далі…

 

19.02.2014 року майстри виробничого навчання Ізюмського професійного ліцею Шеремет Є.Б., Семеренко А.М., Біцман В.М., та викладач Носачов В.Г. провели профорієнтаційний захід з учнями  9 – их та 11 – их класів Ізюмської загальноосвітньої школи №10.
Читати далі…

 

Викладачі Владикіна О.В., Чухлеб О.С. та майстри виробничого навчання Шульц В.Г., Поздняков І.Н. 19.02.2014 року провели профорієнтаційний захід…
Читати далі…

 

Профорієнтаційна робота «Обери своє майбутнє! Обери свою професію!» Педагогічний колектив Ізюмського професійного ліцею продовжує профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді м. Ізюм.
Читати далі…

 

Педагогічний колектив Ізюмського професійного ліцею  активно проводить агітаційну, пропагандистську, профорієнтаційну діяльність.
Читати далі…

 

Відповідно до спільного плану роботи Ізюмського професійного ліцею та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості населення 26 лютого 2014 року в ліцеї пройшов  профорієнтаційний захід для випускників 2014 року.
Читати далі…

 

Продовжується профорієнтаційна  робота  в школах міста та району. Ініціативна група Воротиленко О.Л., Біцман В.М., Жерліцина Т.В., Стовпак Л.І. 26 лютого 2014 року провели…
Читати далі…

 

ПРОФОРІЕНТАЦІЙНА РОБОТА НА БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРАХ

     14 березня 2014 року відбулися батьківські збори 11 класу загальноосвітньої школи № 12, які  відвідала ініціативна група педагогічних працівників Ізюмського професійного ліцею у складі майстрів в/н Шеремета Є.Б., Семеренко А.М., Біцмана В.Г., Черкасова О.М., викладачів Фартушної І.О., Носачова В.Г.
Читати далі…
25.03.2014 року ініціативною групою Ізюмського професійного ліцею у складі майстрів виробничого навчання Воротиленко О.Л., Біцмана В.М., викладачів  Жерліциної Т.В., Стовпак Л.І. проведено профорієнтаційний захід з учнями  11 – го класу гімназії № 3 м. Ізюм.
Читати далі…

02.04.2014 року ініціативною групою у складі: майстрів виробничого навчання Воротиленко О.Л., Біцмана В.М., викладачів Жерліциної Т.В., Стовпак Л.І. була проведена профорієнтаційна робота з учнями дев’ятих класів гімназії № 3 м. Ізюм. В заході
Читати далі…

6 травня 2014 року з профорієнтаційним заходом до Червонооскільського навчально – виховного комплексу завітали педагогічні працівники Ізюмського професійного ліцею у складі…
Читати далі…

14 травня 2014 року в приміщенні спортивного залу Ізюмського професійного ліцею відбулись змагання з баскетболу між учнівською командою ліцею та командою Ізюмської гімназії № 3.
Читати далі…