Просвітницько-виховний захід

Сім’я – це унікальний соціальний інститут, першооснова духовного, економічного та соціального розвитку суспільства. Соціальний інститут сім’ї є основним у суспільстві, він формує наступні покоління та виховує гідну зміну, що забезпечуватиме розвиток та процвітання як громадянина так і всієї держави. Саме тому в наш час виникає необхідність пояснювати молодому поколінню важливість самовдосконалення і обговорювати приклади з життя оточуючих, вчитися на чужих помилках, щоб уникнути їх у власному.

В приміщенні бібліотеки Ізюмського професійного ліцею 24 лютого 2014 року пройшла лекція-презентація з питань на тему «Сім’я і етична поведінка». Просвітницько-виховний захід провила соціальний педагог ліцею Шамрай Л.П. для  учнів І курсу групи АТ-313 та учнів ІІІ курсу групи М-311. Учні з зацікавленістю обговорювали відеоматеріали та висловлювали власну думку.

Бібліотекарі ліцею Якімова В.О. та Бондаренко І.І. презентували тематичну відбірку літератури з етики сімейних стосунків, яка привернула увагу учнів.

IMG_4092

IMG_4094

IMG_4095