ПРИВІТАННЯ УЧНІВСЬКОЇ РАДИ

1 ВЕРЕСНЯ – ОСОБЛИВО СВЯТО !

ШАНОВНІ ГОСТІ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, ДРУЗІ !

Від учнівської ради ліцею щиро вітаю вас з початком нового навчального року!

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у учнів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, одногрупників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх майстрів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

Висловлюємо їм слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Усім, хто в цей день прийшов до нашого ліцею здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Бажаю вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з вами буде поруч підтримка та розуміння ваших близьких та знайомих.

Успіхів вам у праці та навчанні!

Зі святом вас!

 

Від імені учнів ліцею, голова учнівської ради            Каріна Шпіга