Реалізовано проект з розвитку військово-прикладних видів спорту.

На початку квітня у Ізюмському професійному ліцеї завершились роботи з реалізації проекту «Створення військово-прикладної смуги перешкод як шлях до активізації спортивного життя молоді». Це дуже важливий для нашого міста проект, адже на сьогодні у м. Ізюмі у жодному освітньому закладі не існувало працюючої смуги перешкод для практичних занять з предмету «Захисту Вітчизни» та і взагалі для підготовки до служби у лавах Збройних сил. І ми вирішили, що у ліцеї така смуга – повинна бути!

Наші учні, активісти учнівського самоврядування – Кирило Фартушний і Владислав Бараннік подали проект по створенню такої смуги на конкурс, який був організований громадською організацією «Соціальний Рух Поваги», що діє під патронатом Народного депутата України В. Остапчука. І серед багатьох різноманітних проектів, які представили учні міст Ізюм і Куп’янськ, Ізюмського, Шевченківського, Борівського, Куп’янського районів переміг саме наш проект.

Захист Вітчизни – це вже не просто назва предмету, це одне з найактуальніших питань для України. І саме зараз, в умовах тяжких випробувань, які випали на долю нашої країни ми повинні особливо відповідально ставитись до вивчення предмета «Захист Вітчизни», до фізичної підготовки. Десятки випускників Ізюмського професійного ліцею служать у лавах Збройних сил, багато хто – на південному сході країни. І в такій ситуації саме навички війсково-прикладної підготовки, можуть стати життєво важливими.

Досі нам не вистачало матеріальної бази для практичних занять з допризовної підготовки, особливу роль у якій відіграє військово-прикладна смуга перешкод.

Фінансова підтримка, яка була нам надана завдяки сприянню Народного депутата Віктора Миколайовича Остапчука та громадського руху «Соціальний Рух Поваги», стала у великій нагоді при реалізації проекту. Сам проект реалізований був за безпосередньої підтримки депутата міської ради по нашому округу Сергія Вікторовича Скуйбіди. Висловлюємо від імені учнівського та педагогічного колективу ліцею за це їм велику подяку!

За отримані кошти придбано матеріали. Майстри-зварники О. М. Черкасов та В. Г. Дудник зварили металеві конструкції. Учні груп М-316 (майстри Є. Б. Шеремет та А. М. Семеренко), АТ-316 (майстер В. Г. Шульц), Е-116 (майстер І. В. Водолазький) викопали траншеї, обкладали їх цеглою, встановлювали металеві елементи смуги, одним словом зробили все, щоб наша мрія втілилась у життя.

Саме так, зусиллями депутатів, волонтерів – учнів і працівників ліцею за лічені дні зроблена добра справа, потрібна нашій молоді та всій ізюмській громаді.

Учнівська рада 

Ізюмського професійного ліцею