Річниця трагедії людської

Протягом листопада у стінах нашого закладу пройшли скорботні заходи, присвячені черговій, вже 86-ій річниці Голодомору–геноциду 1932/33 рр.

Уроки пам’яті, позакласні заходи, виховні години, виставка «Той чорний 1933» у бібліотеці Центру – все було присвячено тим страшним подіям.

21 листопада у актовій залі пройшла скорботна лінійка. Ведучі – учениці гр. КС-319 Субота Вікторія, Рябенко Ганна, Мілус Вікторія та Стрельцова Тамара розповіли присутнім про події 1932 – 33 років, їх причини і трагічні наслідки, читали вірші, присвячені тій страшній трагедії. Бібліотекар
В. Якімова у своєму виступі наголосила про необхідність виносити уроки з історичних подій і захищати Незалежність України сьогодні, щоби не довелося розплачуватись за це завтра нашим дітям. У залі горіла січка пам’яті, лежав окраєць хліба, що символізували мільйони загиблих та ті страждання, які пройшли українські хлібороби, у ХХ столітті в центрі Європи позбавлені засобів для виживання…

Присутнім були показані фільми про Голодомор, цчні почули спогади тих страшних часів від очевидців і жертв Голодомору на Ізюмщині. Учні і викладачі вшанували пам’ять загиблих українців хвилиною мовчання. Пам’ятати про це необхідно – це і данина пам’яті народу про трагічні сторінки нашої історії, і застереження прийдешнім і майбутнім поколінням про те, що ніколи і ніхто не має ставити ніякі ідеї чи політичну доцільність вище за життя людини.