Рік французької мови в Україні

12 лютого в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з учнями групи К-318 була проведена інформаційна година «Рік французької мови в Україні».

Викладач зарубіжної літератури Лазаревич С.П.  ознайомила учнів про проголошення Року французької мови в Україні, яке відбулося в рамках Тижня французької мови та франкофонії 21 березня 2018 року. Світлана Петрівна розповіла цікаві факти про французьку мову, про Францію, про українсько – французькі відносини та їх історію. Учні з захопленням слухали розповідь про творчість та життєвий шлях французького письменника Ромена Гарі.

Завідувач бібліотеки Якімова В.О. доповнила розповідь цікавими фактами з життя найбільш непередбачуваного автора сучасної французької прози, лауреата Гонкурівської премії Мішеля Уельбека, ознайомила учнів з творами видатних французьких письменників – Жюля Верна, Віктора Гюго, Луі Жаколіо та інших. В кінці уроку учні з цікавістю взяли книги французьких авторів для читання.

У ході зустрічі  з учнями була проведена літературна вікторина, лунали пісні відомих французьких співаків.

В бібліотеці ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» розгорнута книжково-ілюстративна виставка «2019 рік –  рік французької мови в Україні».