Робота триває!

Ми з вами живемо в один із найважчих періодів людства. Пандемія  COVID-19 змінила наше звичне життя. Більшості з нас зрозуміло, що настав час, який змінить основи сучасних держав, економічних систем і способи організації світового співтовариства.

Створюється враження, що немає молодої людини, яку б не хвилювала невизначеність сьогодення.

Тому зараз  завдання вчителя – не просто навчити, дати знання з певного предмета, забезпечити виконання навчальної програми, а заспокоїти, порадити, дати життєві орієнтири.

Молоді люди повинні навчитись у цій непростій ситуації  проявляти себе, взявши за основу справжні цінності, що роблять людину людиною. Наші учні підсвідомо розуміють, що світ змінюється. Він стане світом людини і для людини, в якому будуватиметься культура життя, що його цінність ми вкотре для себе відкрили під час епідемії.

Саме тому наш педагогічний колектив працює з нашими учнями не зважаючи на існуючі проблеми але дотримуючись умов карантину. Класні керівники та майстри виробничого навчання проводять в онлайн режимі низку заходів відповідно до плану роботи закладу.

Керівники гуртків художньої самодіяльності проводять репетиції, розробляють сценарії – одним словом, робота продовжується.