Робота з допризовною молоддю

Ми прагнули, щоб у кожного підлітка поступово формувалося особисте ставлення до Батьківщини: бажання, духовний порив утвердити її гідність, велич, честь, славу, могутність.
В. О. Сухомлинський

В сучасних умовах перед кожним навчальним закладом  стоїть складна і відповідальна задача – виховати високоморальне, національне свідоме підростаюче покоління, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національних традицій. Основою духовного життя людини, її прагнення до волі та процвітання України є патріотизм.

Патріотизм (від грецького “патріс”) – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу.

Головна мета виховання громадянина – патріота – підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілосності та незалежності України.

Саме з такою метою 13 березня в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» пройшла зустріч старшого офіцера відділення комплектування Ізюмського ОМВК капітаном Сапетою Юрієм Олександровичем з учнями. До уваги майбутніх захисників була представлена інформація щодо проходження військової служби у Збройних силах України строкової служби та служби за контрактом.