Шановні учні та працівники центру!

Звертаємо вашу увагу на відповідальність кожного з вас за дотримання правил поведінки під час карантину.  Це збереже ваше здоров’я і життя.  Всі учні були проінструктовані про правила поведінки під час карантину. Владою проводяться заходи, щоб загроза зараження коронавірусом була зведена до мінімуму.

Та найбільш ефективним може бути лише ваше відповідальне ставлення до збереження свого життя. Закликаємо вас максимально обмежити своє перебування в громадських місцях та найбільш ефективно використовувати засоби індивідуального захисту, миючі та дезінфікуючі засоби. Зробіть все можливе, щоб зберегти здоров’я своє, та своїх близьких.

В той же час нагадуємо, що карантин – це не канікули, а дистанційна форма навчання. На сайті ДНЗ «Ізюмський РЦПО» ( ipl.org.ua ) у вкладці «дистанційне навчання» розміщено розклад занять, де ви можете з кожного предмета отримати свої завдання. Для зворотного зв’язку вказані електронні адреси викладачів, куди ви можете надіслати свої роботи. При потребі ви завжди можете зателефонувати своїм майстрам виробничого навчання та керівникам груп.

Ви можете продуктивно використати час перебування у вимушеній ізоляції.

До зустрічі. Бажаємо всім здоров’я і успіхів. Все буде добре.