СКОРБОТА ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКОЇ

   26 квітня 1986 року весь світ здригнувся від вибуху на  Чорнобильській АЕС. Наслідки цієї катастрофи до кінця неможливо оцінити  навіть сьогодні, через 30 років.

У Ізюмського професійному ліцеї проведено було низку заходів – тематичні уроки та позакласні заходи, перегляди фільмів, присвячених трагедії Чорнобиля.    В читальній залі бібліотеки оформлена книжково-ілюстративна виставка «Чорнобильська трагедія – біль України».

«Скорбота людської пам’яті» – захід, присвячений 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС, відбувся в актовій залі Ізюмського професійного ліцею.

    Захід відкрив викладач історії Носачов В.Г, що розповів про ту трагедію та її наслідки для України та всього світу. З літературною композицією виступили учні групи КС-315 Таранова С., Рогожина Е., Симоненко В., Польська Є., Жернова А. (класний керівник Ковалевська О.Л.; майстри в/н: Коваленко Н.О., Філатова С.О.).Учні  розповіли про техногенну катастрофу світового масштабу, про героїчний подвиг ліквідаторів, про тяжку годину, яка випала на долю українського народу. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією з  портретами 28 героїв-ліквідаторів. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Чорнобильському полум’ї.