«Смак життя»

31.01.2019 у групі К-317 відбувся виховний захід, присвячений темі здорового харчування та впливу на організм шкідливих продуктів. Проводили захід класний керівник групи –Сухомлин А. С. та майстер виробничого навчання Воротиленко О.Л.

Мета виховного заходу – ознайомити учнів зі шкідливими для здоров’я продуктами, розширити знання про харчові добавки та транс-жири та їх шкоду для організму, формувати навички правильного вибору продуктів для свого раціону харчування тощо.

Під час виховного заходу була проведена бесіда та переглянуті міні-фільми, які стосуються виготовлення та впливу на організм людини найшкідливіших продуктів сучасності (чіпси, локшина, солодкі газовані напої та жуйки). Також учні підготували короткі доповіді про продукти, які вони вважають не надто корисними.  Також було проведене анкетування серед учнів, яке має показати, чи часто вони вживають їжу швидкого приготування та яку саме. Було проведено декілька ігор, які мали розтлумачити учням користь або шкоду тієї чи іншої страви.

Загалом виховна година була насичена обговореннями з учнями  про користі та шкоди для організму деяких продуктів. Учні відкрили для себе нову інформацію, яка стосується Їхніх улюблених страв.

Сподіваємося, що переконали учнів дбати про своє здоров’я і ставитися до свого харчування більш відповідально.