Стартує конкурс знавців творчості Тараса Шевченка

Стартує конкурс знавців творчості Тараса Шевченка

9 жовтня відбувся конкурс знавців творчості  Т. Г. Шевченка «Ну що б, здавалося, слова…» між учнями І курсу(К-313, АТ-313).  Метою цього виховного закладу було визначення рівня знань учнів творчості Кобзаря,  поглиблення знань   про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка, розвиток творчих здібностей дітей, виховання в них почуття любові та поваги до рідної мови. Конкурс проводився у шість турів, окремо проходила гра для глядачів. Учасники отримали випереджувальне завдання: повторити основні відомості про життя та творчість Тараса Шевченка. Кожна команда повинна була підготувати стіннівку та малюнки  до творчості Кобзаря.

Учениця групи К-313 Полеонова Єлизавета художньо декламувала поезію «Сонце заходить, гори чорніють», яка є перлиною пейзажної лірики Т. Г. Шевченка і принесла додаткові бали своїй команді. За підсумками журі переможцем конкурсу стала група К-313. Учасник групи АТ-313 Пасько Олексій дібрав цікаві запитання для команди суперника і також приніс додаткові бали своїй команді.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у конкурсі. Після оголошення результатів головою журі переможці і всі конкурсанти отримали грамоти .

СЦЕНАРІЙ

Конкурсу знавців творчості Т.Г. Шевченка

«Ну що б , здавалося , слова…»

Завантажити