Стаття сайт

22 жовтня 2015 року у групах АЗ-313 і СЕ-313 був проведений відкритий урок  з предмету «Технології зварювальних робіт». Тема уроку: «Типи кисневих різаків та їх будова». Урок проводив викладач Зібіцький Юрій Євгенійович.

Мета даного уроку – використання методів активізації пізнавальної діяльності учнів під час вивчення нового матеріалу. При плануванні уроку Юрій Євгенійович ставив перед собою завдання розвивати у учнів мислення, увагу та спостережливість, виховувати ініціативу, дисципліну, самостійність у вивченні нового матеріалу, формувати інтерес до вивчення предмета і своєї професії.

Урок проходив у вигляді конкурсу між учнями команд групи СЕ-313 і АЗ-313. Під час проведення уроку застосовувались методи : фронтального опитування у вигляді «технічного футболу», « бліц турніру», наочного – за допомогою наочних планшетів, зразків , презентації і вирішування завдань модульних навчальних елементів на комп’ютері.

Новий матеріал допомагали вивчати учні Сізов Ярослав, Хіленко Сергій, Кондор Артем.

Для закріплення вивченого матеріалу учні відповідали на питання тестових завдань. Найбільш активними на уроці були учні: Петрушов Вадим, Григор’єв Микола, Коновалов Сергій, Алексейцев Юрій, Літвінов Ігор, Перевозник Олег, Волков Андрій.