Тиждень правових знань

Реалізація сучасних концепцій виховання ґрунтується на багатьох аспектах особистісно – орієнтовного  розвитку, одним з яких є правове виховання. Завдання правового виховання учнів не варто розглядати як послідовні етапи правовиховної роботи ліцею. Вирішення цих завдань здійснюється в органічній єдності та взаємозалежності в навчально –

виховному процесі нашого навчального закладу та за його межами через реалізацію конкретного змісту правового виховання.

Одним з дієвих способів звернути увагу учнів на взаємопов’язаність і необхідність знань, які вони отримують у ліцеї, дати їм змогу поглянути на навчальні предмети не як на сукупність правил, а як на щось живе, що постійно розвивається, є проведення предметного тижня.

 З 5 по 9 грудня в Ізюмському професійному ліцеї пройшов тиждень правових знань. Метою якого  було формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у учнів, прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, виконання ними законів, підвищення рівня правової культури учнів, попередження асоціальних проявів серед неповнолітніх.

До уваги учнів було продемонстровано науково – популярний фільм «Конвенція про права дитини», в навчальних групах пройшли виховні години «Я – громадянин і патріот своєї держави», «Права у моєму житті», соціально психологічною службою ліцею проведено соціальне опитування «Діти та молодь про свої права», тренінг «Підлітки мають знати свої права». В цей період бібліотека ліцею підготувала книжкову виставку «Межу закону – не переступити» та відкритий виховний захід «Кожен повинен знати свої права».