Тиждень професії Офісний службовець (бухгалтерія).Агент з постачання.

В період з 20.12.2021року по 24.12.2021 року у навчальному закладі проходив тиждень професії. Офісний службовець (бухгалтерія).Агент з постачання

Тиждень професійної майстерності – це завжди захопливо, цікаво та повчально. Так здобувачі освіти разом з майстрами за даними професіями на протязі тижня занурились у світ цікавих та різноманітних завдань.            Тиждень розпочався  випуском стіннівки «Бухгалтерський вісник» та розв’язуванням кросвордів.

Майстер в/н Коваленко Н.О.. провела вікторину «Сходинками успіху».  Метою заходу було:

  • розвивати в учнів інтерес  до  економічних  дисциплін;
  • виховувати спостережливість, уміння відстоювати власну думку.

На уроці учні показали гарні результати та зацікавленість до економічних дисциплін.

Для того, щоб учні добре засвоїли теоретичний матеріал і змогли застосувати свої знання на практиці, викладач  Соломко Л.Б. та майстри в/н Шеремет І.М. та Коваленко Н.О. провели розважально-пізнавальну гру «Бухгалтерський квест», де діти з зацікавленістю працювали на 9 локаціях.

Також майстрами виробничого навчання було проведено прес-конференцію «Цікаве про бухгалтерський облік» між двома групами. Учні виступили на цій конференції з питаннями «Ти мені, а я тобі» та підготували реферати на тему  «Цікаві факти про бухгалтерію».

Завершальним заходом тижня стало незалежне опитування «Чим цікава професія бухгалтер і чому саме її я обрав?  Також були  підведені  підсумки за тиждень і оголошені найкращі результати   .  У групі КС-318: Вахтіна Катерина,  Медвичук Дмитро, Лебідь Ярослав , Горшков Кирило та Маляров Денис, у групі КС-319: Ільїнська Катерина, Рябенко Анна , Суббота Вікторія, Турко Артур, Мороз Олеся, Савченко Максим, Кошман Вадим.