Тиждень толерантності

У рамках проведення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування у учнів загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього  процесу  у ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти » з 15 по 19 листопада 2021 року було проведено

« Кольоровий тиждень толерантності» під гаслом «Вчимося бути толерантними».

За кожним днем тижня було закріплено відповідний колір , якого по можливості дотримувалися учні та працівники центру.

Впродовж тижня робота соціально –  психологічної служби центру  була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників освітнього  процесу, розвитку у учнів почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги.

В гуртожитку був проведений тренінг «Толерантна людина – це…», підсумком якого було створення «Квітки толерантності». На її пелюстках кожен зміг написати своє розуміння цього поняття.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Психологічний куточок був оформлений інформацією про поняття «толерантність», всі бажаючі могли прочитати вислови, які пов’язані з толерантністю, терпінням, проведено акції, години психолога, бліц – опитування, конкурс стіннівок «Життя прекрасне», фото – конкурс «Подаруй посмішку світу»,. На протязі всього тижня проводились медіа перерви . Упродовж тижня Толерантності всі учні  і педагогічний колектив приймали активну участь в різних заходах, які змінювали один одного.

15 листопадаи (понеділок) – початок «Тижня толерантності». Для учасників освітнього процесу  ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти » був оформлений інформаційний стенд «16 листопада – міжнародний день толерантності». Навчальні групи на перервах заповнювали «Квітку толерантності » Для учнів  та педагогів було проведено  бліц – опитування «Що в вашому розумінні бути толерантною людиною?»

16 листопада (вівторок) – зранку  було організовано бібліотечну виставку «Країна добра». Впродовж дня працювала скринька довіри «Найтолерантніший вчитель та майстер центру» , також було проведено акцію «Напиши листа психологу»

17 листопада (середа) – в цей день відбувся  конкурс стіннівок «Життя прекрасне» та фото – конкурс «Подаруй посмішку світу»

18 листопада (четвер) – в цей день було проведено квест «Дружба починається з тебе». Під час проходження завдання на станціях  кожна група проявила креативність та  неповторність.

19 листопада (п’ятниця) –   проведенні виховні години по групам на тему «Толерантність»

Ось і закінчився «Тиждень толерантності», цей тиждень був цікавий, яскравий та насичений цікавими видами діяльності. Всі учасники освітнього  процесу взяли активну участі у проведенні тижня .

Як казав , поет та педагог  Григорій Сковорода  «Толерантність – це гармонія в багатоманітності. Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю».