Творчість об’єднує і надихає!

12 квітня у міському палаці молоді та підлітків «Залізничник» творчі колективи ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» взяли участь у  другому турі щорічного обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед професійно–технічних навчальних закладів Харківської області. Він пройшов під патріотичним  гаслом «Творчість об’єднує і надихає!».

На огляді були присутні трудовий колектив нашого закладу, батьки учнів, ветерани праці, ділові партнери та всі бажаючі.

Концертна програма складалась з 28 номерів, що підготували учні, викладачі, майстри і працівники. Було продемонстровано всі таланти, якими багатий наш навчальний заклад.

Відкрив  захід зведений хор нашого закладу  піснями «Червоні вершники» та «Варенички». Своїми голосами вразили присутніх учениця Ільчук Катерина з піснею «Допоки віримо» та учениця Кузькова Галина піснею «Квітка». Учасники циркової студії виконали композицію «Гра з хулахупами».

Різноманіття голосів представили дівочий та вокальний ансамблі, піснями «Тільки в нас на Україні», «Душі криниця».

Веселими та кумедними були жарти театрального гурту з театралізаціями  «Два куми», «Дві куми», «Дід і баба».

Учасники танцювального гуртка представили запальний танок «Український хоровод».

Прикрасою були пісні «Тільки в нас на Україні», «Тихо над річкою» у виконанні жіночих ансамблів, «Пісня зустріч» у виконанні В.І.Відіньова, «Чому квіти не в’януть» у виконанні В.В.Ільїнського.

Кульмінацією свята була пісня «Я до тебе горнуся» у виконанні зведеного хору та солісту В.В.Ільїнського.

Слід відзначити наших чарівних ведучих Козлову Наталю та Подлєсного Євгена, які своїм  талантом та майстерністю вразили присутніх, а також висловити велику подяку всім учасникам та тим, хто підтримував творчі колективи на цьому святі!

Гостями свята були циркова студія «Чудесники» та вокальний ансамбль «М – Стиль».