Український віночок – символ нації

Сучасне життя наповнене бурхливим розвитком високих наукових технологій, надзвичайними темпами і ритмами, які значно впливають на наш побут і спосіб життя. І тим цінніший інтерес до національного коріння, до витоків, традицій, етнічних особливостей, які лежать в основі нашої національної самобутності.

Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів. Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови. Та мало хто сьогодні знає, що це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — важливий елемент — символ українського життя.

В гуртожитку ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» 18 жовтня  пройшов конкурс на кращий віночок, зроблений своїми руками!

Учні мали можливість розкрити свої творчі здібності, проявити всі грані своєї уяви. Віночки плелись  із тих природних матеріалів, якими багата наша природа восени.  Під час створення своїх шедеврів, учні жартували, дівчата згадували веселі історії, пов’язані із створенням своїх перших в житті віночків. Вихователь розповів історію українського віночка та особливості його створення.

 Всі учасники попрацювали на славу – віночки вийшли, як у справжніх майстрів! Різноманітність барв кожного учнівського шедевру вражала і піднімала настрій. Журі конкурсу довго не могло визначитись з переможцем,та все ж переможцем стала учениця групи К – 317 Кащеєва Катерина.