Урок – реквієм «Дух народу не збороти»

У житті кожного народу є події, які не тільки яскраво висвітлюють пройдений історичний шлях, а й визначають його сьогодення і майбуття, сповнюють особливим змістом життя і діяльність суспільства, держави та особистості.

22 січня 1919 року в історії українського народу відбулась саме така подія. Того морозного дня на Софіївському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки. В одну самостійну українську соборну державу об’єдналися Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка.

В цей день в Державному навчальному закладі «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» відбувся виховний захід присвячений Дню Соборності України. Відкрила захід завідувач бібліотеки Якімова В.О., з урочистими словами виступили Харківська А.В., Єньшина І.М. – бібліотекарі міської філії №1. В заході прийняли участь учні групи КС-318, майстри в\н Шеремет І.М., Соломко Л.Б., КС-315 майстри в\н Коваленко Н.О., Філатова С.О. на заході були присутні викладач історії Владикіна О.В., викладач української мови та літератури Ошурко Н.О.

Учні підтримали щорічну акцію приурочену Дню Соборності «Живий Ланцюг» і взялися за уроки об’єднавшись в своєрідне коло як символ єдності і злуки.

Для жителів сучасної України цей день є важливим національним святом, його святкування супроводжується урочистостями на державному рівні.