Вам – наша пам’ять і любов

До дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні  в бібліотеці Ізюмського РЦПО з учнями груп ТМ-320 та ТМ-319 був проведений  патріотичний захід «Вам – наша пам’ять і любов».

В читальній залі оформлена книжково-ілюстративна виставка «Небесна Сотня – то в серцях вогонь».

На заході учні розповідали про сьому річницю Революції  Гідності. Саме цього дня сотні киян вийшли на Майдан Незалежності, щоб продемонструвати незгоду з рішенням уряду про зупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. А вже через декілька днів у центрі столиці та у багатьох містах протестувальників підтримали мільйони. І таким єднанням нації захоплювався весь світ!

Про нашого випускника, молодшого сержанта  Сергія Гончаренко розповіла завідувачка бібліотеки  Віта Якімова. Його життя обірвалося, як кажуть на злеті. Сергій  загинув 14 червня 2014 року у літаку ІЛ-76 під Луганськом. Світла йому пам’ять. Ірина Бондаренко доповнила розповідь про нашого земляка з села Оскіл Сергія Цілувальника, який був на передовій стрільцем-санітаром і повернувся додому з орденом «Вірність присязі».

У ході заходу учні ознайомилися із збірками віршів ізюмських поетів  «Герої не вмирають», «Музи проти гармат»,  книгами «Місячна сонати війни» та «Харківський майдан» Леоніда Логвиненка.

Учні запалили свічку пам’яті і вшанували полеглих хвилиною мовчання.

Небесна сотня – герої нескорені,

Найкращі, найвідважніші сини.

Яскравим сяйвом в небі засвітилися ,

Щоб інші мріяли, любили і жили.

Забути кров святу не маєм права.

Героям – Слава! Слава! Слава!

І наша пам’ять на усі віки.