Відбулося об’єднане засідання методичних комісій викладачів

26.02.2015 року відбулося об’єднане засідання методичних комісій викладачів суспільно-гуманітарних та природничо-математичних дисциплін.

Обговорено результати участі у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2014-2015 навчальному році. Методист Балугян Т.В. довела до відома присутніх рейтингові результати досягнень учнів з загальноосвітніх предметів , а також про участь Забудька Олексія у обласному турі Малої академії наук.

Заступник директора Чупова В.В. відзначила позитивну динаміку якості підготовки  учнів до участі в олімпіадах,  надала ґрунтовний аналіз досягнень учнів та викладачів у обласному конкурсі методичних дидактичних матеріалів серед  ПТНЗ.

Викладач історії Носачов В.Г. проінформував про результати проведення предметної декади, відзначив найактивніші групи та учасників. В рамках декади було проведено заходи до Дня Соборності України, пам’яті героїв Крут, Дня народження двічі героя Радянського Союзу Анатолія Недбайла, пам’яті жертв Холокосту, річниці визволення Ізюму від нацистів.

Завідуюча бібліотекою Якімова В.О. ознайомила викладачів з новими надходженнями періодичних видань до бібліотеки, звернула особливу увагу на журнал Шкільний бібліотечно–інформаційний центр, який містить презентаційно-інформаційні матеріали на електронних носіях.

В робочому порядку було вирішено низку питань, пов’язаних з організацією навчально-виховного процесу на березень – квітень 2014-2015 навчального року.

Проведення об’єднаних засідань методичних комісій сприяє обміну досвідом роботи серед колег та більш обґрунтованому підходу до планування педагогічної діяльності.