Відбулося засідання круглого столу

Відбулося засідання круглого столу щодо співпраці з роботодавцями для підготовки кваліфікованих робітників аграрного сектору

14 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» (далі – Центр) відбувся круглий стіл на тему: «Соціальне партнерство як умова розвитку гнучкої системи підготовки робочих кадрів для потреб економки регіону». Основною метою заходу було забезпечення узгодженості ринку освітніх послуг і ринку праці, вироблення дієвого механізму взаємодії місцевих органів виконавчої влади, роботодавців та інших зацікавлених осіб із ЗП(ПТ)О з питань підвищення якості професійної підготовки кадрів та їх відповідності вимогам сучасного ринку праці.

У заході, взяли участь керівництво Ізюмського району, Департамент науки і освіти Харківської обласної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти в Харківській області, сільгоспвиробники та педагогічні працівники ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти».

У ході засідання голова райдержадміністрації Любов Шамрай зауважила, що на сьогоднішній день в Ізюмському районі на багатьох сільгосппідприємствах не вистачає робітничих кадрів, зокрема, комбайнерів та трактористів. ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти», до складу якого увійшов майновий комплекс колишнього Ізюмського професійного аграрного ліцею, має можливість підготовки і готує робітничі кадри для сільського господарства, але, на жаль, змушений готувати фахівців на застарілій матеріально-технічній базі. Тому Колесник Любов Василівна (директор Центру) звернулася до сільгоспвиробників з проханням тісно співпрацювати з ЗП(ПТ)О, сприяти підвищенню кваліфікації молодих спеціалістів, навчати їх роботі на сучасній сільськогосподарській техніці.

Під час проведення круглого столу учні та колектив художньої самодіяльності центру організували для гостей концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою Центру та можливостями ЗП(ПТ)О щодо підготовки кваліфікованих робітників для аграрного сектору.
Завершилося обговорення виробленням дорожньої карти щодо співпраці ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» з роботодавцями.