Відкритий урок з історії України

3 червня у Ізюмському професійному ліцеї відбувся урок з історії України програми І курсу навчання з теми «Наш край у 1900 – 1939 рр.».

Урок відбувся в групі К-314 (професія «кухар, кондитер). Це був урок-екскурсія. Учні розділились на групи, кожна з яких отримала окреме випереджувальне завдання. Кожен учень підготував доповідь з певного історичного етапу чи про якусь історичну персону з нашого міста. Одночасно кожна група зробила презентацію і своєї теми. Під керівництвом викладача історії Носачова В. Г. всі ці матеріали були систематизовані і зведені у єдиний урок тривалістю дві академічні години.

Під час уроку учні не лише  зробили свої доповіді, а й заповнили опорні конспекти, де у формі порівняльної таблички: події в Україні – події на Ізюмщині занотували основні тези усіх доповідей.  Це дало їм змогу ствердно відповісти на проблемне питання уроку «Чи відповідають події на Ізюмщині історії України того періоду? Чи можна вважати Ізюм невід’ємною частиною України?». На підставі цього опорного конспекту учні отримали домашнє завдання – зробити хронологічну таблицю «Ізюмщина у 1900 – 1939 рр.».

News_05_06_15

Урок пройшов у робочій і водночас творчій атмосфері, учні дістали змогу поділитись набутими у самостійному пошуку знаннями і почути багато нього про своє місто, свою малу Батьківщину. Адже патріотизм – любов до своєї країни починається з малого. З любові до рідного краю.