Відкритий урок з баскетболу

27 березня 2014 року згідно плану роботи методичної комісії викладач фізичної культури та здоров’я Забашта Василь Васильович провив відкритий урок  в групі СЕ-312 «слюсар з ремонту промислового електроустаткування, електрогазозварник» на тему: «Спортивні ігри (баскетбол)».

На уроці були використані стройові, загально-розвиваючі та спеціальні вправи баскетболіста, учні удосконалювали техніку передачу м’яча, ведення м’яча,  подвійного кроку та кидка у кошик. Також була проведена естафета та вправи на відновлення.

Під час проведення уроку викладач застосував різні методи навчання, поєднував  індивідуальну, групову та фронтальну роботу учнів.

В підготовчій частині викладач використовував  ігровий метод, який створює емоційний фон, моделює умови ігрової змагальної діяльності і формує в учнів стійкий інтерес до занять баскетболом.

Учні закріпили різні види ведення та передач м’яча у баскетболі, техніку  ловіння і передачі м’яча двома руками від грудей на місці, зі зміною позицій вперед, в русі у парах, баскетбол із швидким поверненням у свою зону захисту після влучення м’яча у корзину, виконували вправи з високим та низьким дриблінгом м’яча із зоровим та без зорового контролю м’яча.

Наступний комплекс був  направлений на вдосконалення вміння ловити і передавати м’яч в русі в сполучені з веденням. Учні виконували вправи в трійках з двома м’ячами в русі від однієї лицьової баскетбольної площадки до другої.

Заключною     частиною уроку були ходьба, вправи на розслаблення м’язів рук тулуба під час ходьби, вправи на увагу, гра «все навпаки».

Учні  активно працювали та добре впорались з поставленими завданнями.

Урок пройшов на достатньо професійному рівні.

1

2