Відкритий урок з фізики

14 березня 2014 року викладач фізики Чухлєб Олена Сергіївна провела відкритий урок на тему «Звук. Інфразвук та ультразвук» в групі АЗ-312 «Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання».

Урок було проведено у формі прес-конференції з використанням інформаційно – комунікаційних технологій. Учні отримали випереджальне домашнє завдання підготувати доповіді на теми: «Звук. Його джерела та характеристики», «Вплив звуку, ультразвуку та інфразвуку на організм людини», «Інфразвук. Його джерела та вплив на організм людини», «Джерела звуку – музичні інструменти», «Летючий голландець», «Захист від інфра- та ультразвуку», «Ультразвук. Його джерела та використання». Доповіді учнів супроводжувались мультимедійною презентацією, підготованою разом з викладачем.

В ході уроку присутні дізнались про природні та техногенні джерела звуку, інфразвуку та ультразвуку, використання інфра- та ультразвуку в техніці та медицині, вплив звуків на організм людини та способи боротьби зі шкідливим впливом інфра- та ультразвуку на організм людини.

DSCN4088

DSCN4096

DSCN4102