Відкритий урок з професії “Муляр, штукатур”

4 березня 2015 року  у групі М-313 відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр». Урок був проведений майстром виробничого навчання І-ї категорії  Шереметом Є. Б. на тему: «Мурування стовпів перерізом 1,5х1,5 цеглини з перев’язкою швів у півцеглини з використанням лицювальної цегли ».  Метою даного уроку було навчання прийомам мурування стовпів із заглибленими швами перерізом 1,5х1,5 цеглини облицювальною цеглою «Фагот» за допомогою використання дерев’яного та металевого шаблонів. При плануванні уроку Євгеній Борисович ставив завдання активізації  пізнавальної діяльності учнів засобами сучасного уроку на вступному інструктажі. Він розповів учням про послідовність та дотримання технології мурування стовпів з дотриманням вимог БНіП. Велику увагу приділив організації робочого місця та безпеці життєдіяльності учнів.

sheremet

Під час проведення уроку майстром застосовувалися різні форми і методи вивчення нового  та повторення вивченого раніше матеріалу.   Учні набули навичок роботи з інструкційно-технологічними картами, самостійно виконали завдання та показали належний рівень оволодівання прийомами мурування лицювальної цегли.

       Найбільш активними при роботі на уроці були такі учні: Дученко Григорій, Павленко Віталій, Станкевич Олександр, Кисельнікова Дар’я,  Красюк Анастасія, Житник Михайло.