Вітчизну зі святом вітаємо нині

Вітчизну зі святом вітаємо нині
І хочемо, щоб вона мужніла і цвіла,
Навіки слава, слава Україні,
Її народу слава і хвала!

Історія України – це тисячолітня історія українського народу. Вона бере коріння з глибокої давнини. І не знати її, не шанувати її, просто неможливо. Бо тоді ми втратимо своє ім’я – український народ.

І зовсім не дивно, що в Україні є таке свято – День українського  козацтва. Адже  саме козаки «написали» сторінки славної історії України.

Це свято всієї нації, кожного українця. Адже всі ми є повноправними спадкоємцями козацької слави.

Про  козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч цікавих фільмів. Ще й досі цих степових лицарів згадують із захопленням. Тож з метою виховання патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати   нащадками славних лицарів українських –  козаків,    учні гуртожитку ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»  напередодні Дня козацтва зібрались позмагатись у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Присутні показали свої здібності як в козацьких розвагах, так і в інтелектуальних конкурсах. Дівчатка проявили креативність, створивши композицію «Дивовижні осінні фантазії». А ігри «Хустинка» та «Струмочок» неабияк підняли всім настрій.

І, звичайно, як же без козацької каші?   Смачна та запашна, вона стала чудовим завершенням свята.

Незабутнє враження залишається після щорічного походу в ліс на «козацьку кашу». Не стала винятком цьогорічна подорож.