Виховні заходи

Олімпійський день в ліцеї!

17.06.2016 року в Ізюмському професійному ліцеї на честь  Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету відбувся забіг учнів, в якому прийняли участь 212 чоловік.

З метою відзначення   цієї події  адміністрацією та Учнівською Радою  ліцею було складено план проведення Олімпійського дня, де  крім забігу передбачено  флеш-моб, випуск стіннівок та інші цікаві заходи.

Учні ліцею прийняли активну участь в забігові,  а ті що не мають можливості активно займатись спортом, готують  стіннівки та приймають участь в інших заходах.

 

Виховна година «Ми пам’ятаємо про Вас..»

12 лютого 2016 року в групі АЗ-315(слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання) було проведено виховну годину, присвячену Дню вшанування учасників бойових дій, за темою «Ми пам’ятаємо про Вас…». Захід підготував та провів класний керівник групи Святенко С.О

Мета заходу: – ознайомити учнів з фактами війни в Афганістані 1979-1989р., та інших збройних конфлікті;

– вшанувати пам’ять загиблих земляків воїнів-афганців;

– донести до свідомості молоді трагізм війни та її наслідки;

– сприяти вихованню в учнів почуття патріотизму, поваги.

До уваги учнів були представлені документальні кадри війни, спогади воїнів, вірші, пісні, фото загиблих воїнів-афганців, географічна карта Афганістану, використовувалась наукова, історична та публіцистична література. Розповідь про випускника ліцею в минулому, Косарева Руслана Валентиновича, який загинув підчас війни дуже схвилювала учнів групи. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих. Класний керівник акцентував увагу учнів на тому, що обов’язок кожного юнака – захищати свою рідну Батьківщину, нашу Україну.

Своє ставлення до минулих подій учні групи висловили в поетичній добірці.

Захід пройшов у атмосфері розуміння, співчуття.