Визволення України вiд нацизму

Вклонись, моя Україно,
Тим людям величним і скромним,
Що в назвах фронтів титанічних
Пронесли наймення твоє
Ти словом достойним розкажеш
Своїм поколінням, потомкам,
Чому їм навічну пошану
Твій вдячний народ віддає

У ці остання дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від фашистських загарбників. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе та свого життя, рятував і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

Саме 28 жовтня 1944 року завершилось визволення Українських земель від фашистського поневолення.

Сьогодні ми святкуємо 75 – річницю звільнення України від фашистських загарбників і саме сьогодні в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» відбулась лінійка, присвячена  Дню визволення України від нацизму. Свято для учнів та працівників відкрив міський хор ветеранів «Криниченька», звучали пісні воєнних років, сольні пісні виконали   майстер виробничого навчання Відіньов В.І. та учні вокального гуртка. Театралізовану програму представили члени театрального гуртка.

Присутні  переглянули фільм, присвячений подіям, що передували визволенню України, прослухали викладача історії, що розповів про події війни в Україні і у нашому краї. Учні вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання.

Протягом минулого тижня в навчальних групах центру пройшли виховні години, демонструвались художні та документальні фільми що розповідали про визволення нашої Батьківщини. Редколегії навчальних груп підготували змістовні стіннівки та бойові листки.