Вогненні роки України

День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня з метою вшанування подвигу партизан та підпільників у період Другої світової війни.  З цієї нагоди в бібліотеці ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» бібліотекарка Ірина Бондаренко з учнями групи К – 318 провела інформаційну хвилину  біля книжкової виставки «Партизанськими стежками».

Учні групи К-318 Євген Паценко, Дмитро Чередниченко, Іван Бондаренко  ознайомилися з книгами Сидора Ковпака «Від Путівля до Карпат», Віктора Близнеця «Партизанська гармата», Григорія Базими «Слідами великого рейду», Василя Войцеховича «Партизани йдуть на захід».

Про партизанський рух на окупованій території України, про боротьбу Ізюмського партизанського загону №2, який очолював Олександр Салов, про важкі оборонні бої на Ізюмщині розповіла завідувач бібліотеки  Віта Якімова. Утримання оборони по річці Сіверський Доцець, знищення італійських і румунських підрозділів , героїчні подвиги бійців – усе це є гордістю Ізюмського  партизанського загону №2 – наголосила Віта Олексіївна.

З учнями гуртожитку вихователь Тетяна Терновська провела вечір пям’яті«Вогненні роки України». Також цього дня учні Вероніка Кознозій, Богдан Мельчуков, Максим Заїка,  Катерина Авдеєва та Кирило Луценк   прибрали навколо пам’ятника Невідомого солдата та поклали квіти.

День партизанської слави передається з покоління в покоління, зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

Завідувач бібліотеки  Віта Якімова