Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

18 вересня 2021 року о 10:00 колектив ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшов на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Головною метою заходу було досягнення спільної мети – порятунок планети від сміття. «Побачив? Прибери » – саме це гасло об’єднало  учнів та педагогів.

Цього року акція пройшла із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковими атрибутами були захисні маски, рукавички та соціальна дистанція.

13 вересня в центрі було оголошено тиждень, присвячений Всесвітньому дню прибирання «World Cleanup Day», розроблено план заходів.

Учнівська рада нашого закладу запропонувала проведення акції за напрямками:

Просвітницький напрямок – проведення виховних годин, виготовлення виробів з використаних матеріалів, агітаційних листівок, стіннівок, фото та відео продукції;

Цифровий напрямок – видалення зайвої інформації з гаджетів та комп’ютерної техніки;

Індивідуальний напрямок – прибирання та озеленення власних кімнат у гуртожитку, навчальних кабінетів в закладі;

Груповий напрямок – прибирання прилеглої території закладу, громадських місць.

Починаючи з самого першого дня закипіла робота. Мешканці гуртожитку разом з вихователем та комендантом прибирали прилеглу до гуртожитку територію, могилу невідомого солдата, висадили  квіти  та оздоблювали приміщення гуртожитку.

Редакційні колегії навчальних груп випускали стіннівки, газети, листівки, готували відео та фото презентації, які потім були використані на виховних годинах. Учні виготовили різні цікаві поробки  з використаних матеріалів надаючи їм «друге життя». Учні групи що навчаються за професією «Оператор ПК, агент з постачання, офісний службовець» здійснили «чистку» комп’ютерної техніки в навчальних кабінетах.

Кульмінацією акції стало загальне прибирання території закладу та прилеглої території на яку вийшли педагоги та учні.

Отак колектив нашого закладу став частиною наймасштабнішої команди еко-відповідальних людей. Тільки об’єднавшись разом ми можемо зробити наш рідний край чистішим!