«Ви крок за кроком наближали переможну мить»

28 жовтня – видатний день в історії України –  день визволення рідної України від фашистських загарбників .

В цей день  в читальній залі бібліотеки відбулась година  пам’яті, присвячена 70-річчю визволення України від нацистських загарбників під назвою  «Ви крок за кроком наближали переможну мить».

На зустріч з учнями ліцею завітала учасник Великої Вітчизняної війни Федорова Вікторія Олександрівна. Уважно слухали учні її спогади про дитинство і юність, опалені війною, голод та втрату рідних людей. ЇЇ життя- це приклад сили духа, завдяки якому вистояв і переміг наш народ.

З літературною  композицією виступили  учасники театрального гуртка Гнойова О., Клименко Г.(група КС-311), Пирлик С. (група СЕ-312).

У виконанні учнів Григор’єва М., Коновалова С.(група СЕ-313), Палеонової  Н., Рарог А.,  Ситника А., Левченко Г., Бондаренко А., Непочатова В. (група К-314) звучали вірші Ліни Костенко, Максима Рильського,Олеся Гончара, Саломеї Неріс та інших.

Біля книжкової виставки «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» бібліотекар Бондаренко І.І. провела бібліографічний огляд літератури на тему Великої Вітчизняної війни.

IMG_5650