Випускний вечір…

Незабутнє, радісне і водночас хвилююче свято. Таким запам’ятається воно і для випускників групи К-310 з професії «Кухар. Кондитер» Ізюмського професійного ліцею, які 27 червня 2014 року отримали атестат про середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника, а отже, отримали путівку в доросле самостійне життя.

В актовій  залі ліцею в цей день було весело і гамірно, лунали музика і сміх, бриніли сльози на очах випускників та їхніх батьків. Під урочисту музику і оплески гостей випускники разом зі своїми наставниками заходили в зал, де їх з радістю зустрічали батьки, викладачі, гості.

Любов Василівна Колесник, директор Ізюмського професійного ліцею, привітала  усіх присутніх з святом і зі словами вдячності звернулась до випускників за їхні хороші показники у навчанні, за професійну майстерність при виконанні програми переддипломної виробничої практики, за активну участь у громадському житті ліцею.

Любов Василівна  побажала тепер уже колишнім учням світлої і щасливої долі, міцного здоров’я, сімейного достатку, впевненості і віри в свої можливості.

Керівники закладів громадського харчування міста Ізюм: ФОП Сикало Л.П., ФОП «Кафе Перчик» Пивовар Г.В. вручили подяки учням групи Давиденко Наталії та Кондратенко Ірині , які проходили переддипломну практику в даних закладах, подякували за сумлінну, старанну роботу.

Добра і щастя побажали учням-випускникам – майстри виробничого навчання Сировацька Надія Миколаївна та  Жданюкова Ольга Петрівна. Вони по праву гордяться своїми учнями, адже всі вони отримали ґрунтовні знання в ліцеї та кваліфікацію робітничої професії.

Міцного здоров’я, щедрої долі і життєвого успіху бажав випускникам – Мірошніченко Катерина Дмитрівна, мати, яка по-особливому хвилювалася цього дня не лише за доньку-випускницю, а й за кожного з тих, для кого починається нове життя.

Випускниці Арсєнова Катеріна та Посікун Людмила отримали дипломи з відзнаками. Вони щиро подякували директору ліцею, класному керівнику, майстру виробничого навчання, усьому педагогічному колективу за уроки людяності, доброти, набуті знання та професійну майстерність.

Учнівська рада  ліцею під керівництвом культорганізатора Наталії Миколаївни Володіної  подарували чудовий концерт всім присутнім в залі.

Дорогі наші діти! Сміливо йдіть уперед, нехай збуваються всі ваші мрії, бажання, сподівання…

Бажаємо Вам, щоб обрана вами професія справді стала улюбленою справою, яка надихає і приносить задоволення. Хай щастить Вам в усьому.

IMG_5170