ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

“Мова – це не просто спосіб  спілкування, а щось більш значуще. Мова –  це всі глибинні  пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше  надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна,художня і інтелектуальна діяльність народу”, – говорив відомий  український  письменник  Олесь Гончар.

З метою піднесення престижу української мови, популяризації  її  серед молоді цього року  традиційно проводиться ХХІ Міжнародний конкурс з української  мови імені  П.Яцика, що традиційно  стартував  9  листопада в День української писемності та мови.

З дев’ятого  по двадцяте листопада в нашому закладі відбувся перший тур Міжнародного конкурсу з  української  мови імені П.Яцика.  Проведення цього конкурсу   стало вже доброю традицією. В мовному марафоні брали участь учні другого та третього курсів. Були підготовлені цікаві завдання, спрямовані на розвиток духовних цінностей,сімейних традицій, любові до рідного краю, збереження природи. В напруженій  боротьбі учні другого та третього курсів виборювали перемогу. Серед учнів другого  курсу призові місця посіли

  • перше місце – Ільїнська Катерина ( КС -319 ),
  • друге місце – Жабська Анна  ( К -319 ),
  • третє місце – Андрющенко Олександра ( К-319 ).

Серед учнів третього курсу призові місця посіли:

  • перше місце – Шестакова Катерина (К – 318 ),
  • друге місце –Вахтіна Катерина ( КС -318 ),
  • третє місце – Горшков Кирило (КС – 318).

Вітаю переможців та бажаю успіхів у  конкурсних змаганнях на обласному рівні !

Згадаймо слова поета – неокласика М.Рильського: “Мова – втілення думки. Що багатша  думка, то багатша мова. Любімо  її, вивчаймо її, розвиваймо її ! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за  багатство  мови…”.