Я – ЛІЦЕЇСТ!

11 вересня 2014 року в групі КС-314 «оператор комп’ютерного набору, агент з постачання, конторський службовець (бухгалтерія)»  відбулася година спілкування на тему: «Я – ліцеїст».

Мета даного заходу: виявлення рівня сформованості статусу «Ліцеїст», розвиток навичок конструктивної взаємодії, визначення перспектив життєвого шляху кожного, виховання толерантності, взаєморозуміння та взаємоповаги.

Класний керівник Жерліцина Т.В. ознайомила учнів із темою та завданнями години спілкування, зорієнтувала учнів на позитивне усвідомлення й сприйняття результатів спільної роботи.

Година спілкування – це відкритий діалог, на якому кожен учасник мав змогу висловити власну думку, отримати насолоду від співпраці. За допомогою інтерактивних вправ учні висвітлили питання: «Для чого потрібно мати освіту?»; намалювали психологічний портрет ліцеїста; визначили життєві цінності; акцентували увагу на правах і обов’язках учня; розкрили власне сприйняття навчального закладу, групи, своїх планів на майбутнє.

Учні ознайомилися з історією ліцею, Єдиними вимогами до поведінки учнів на уроках, під час перерв, на території навчального закладу, до зовнішнього вигляду учнів.

Даний захід – це сходинка до сприйняття значущості кожного учасника навчально-виховного процесу, радість і задоволення від спілкування.