Європа – це ми!

Цього року перший урок був присвячений питанню, яке визначало життя нашої держави останні кілька років – європейській інтеграції, входженню нашої країни в у Європу.

І це не лише підписання угоди про асоціацію чи вільну торгівлю – набагато важливішим видається саме цінності Європи, цінності свободи і незалежності, рівності і толерантності, приватної власності і соціально захисту – всього того, що робить ЄС найпривабливішим у світі об’єднанням націй.

Власне, і перший урок  побудували незвичайно – як творчу співпрацю класних керівників і учнів. Учні групи КС-314 Андросов Павло, Борисенко Лілія, Лозові Марина і Оксана, Садовниченко Володислав, Ізвозчікова Людмила, класні керівники Зібіцький Ю.Є., Сухомлин Г.С., Лисенко В.І. підготували для учнів І курсу справжній театралізований виступ, що розповів всім присутнім про Євросоюз, його створення і розширення, тернистий шлях України до нього, про ролі і місце нашої держави у великій європейській родині. Учні, батьки і працівники Центру переглянули фільми, присвячені європейським цінностія і місцю України у ЄС.