Євровікторина

Учні групи АТ-317 нашого центру Шевченко В., Іванов Д., Пянтаков А. долучилися до участі у п’ятій  щорічній  всеукраїнській  онлайн-вікторині на тему Європи та Євросоюзу від Представництва ЄС в Україні.

Євровікторина триває 6 місяців: з грудня 2018 року по червень 2019 року. Місце її проведення: веб-сторінка Євровікторини на сайті euroquiz.org.ua. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого. Євровікторина має два рівні складності: простий – для дітей віком до 14 років: по 12 запитань в тематичному напрямку та складний – для молоді старше 14 років: по 28 запитань в тематичному напрямку. Євровікторина має 5 тематичних напрямків:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ (Цінності ЄС + їх вияви. Європейські політики. Устрій та інституції. Історія ЄС );

КУЛЬТУРА (Кіно. Популярна музика. Живопис. Література);

КРАЇНИ ЄС(Міста і столиці. Прапори, герби, гімни. Географія і клімат. Історія);

ЖИТТЯ В ЄС (Транспорт, подорожі, туризм. Рівень життя, умови праці, технології та інновації. ЗМІ і медіа. Їжа);

УКРАЇНА ТА ЄВРОПА (Підтримка України Євросоюзом. Відомі українці в історії Європи. Відомі європейці в історії України. Рух України в ЄС). Усі без виключення учасники, які пройдуть 5 тематичних напрямків вікторини, зможуть отримати електронний сертифікат про участь у Євровікторині і дізнатися нові цікаві факти про ЄС.

Реєструйся і ти та бери участь у п’ятій щорічній Євровікторині. Спробуй себе і доведи, що твої знання про Європу варті винагороди.