З 17 по 21 лютого 2020 року було проведено тиждень з предмету «Основи галузевої економіки і підприємництва».

З   17 по 21 лютого  2020 року було проведено тиждень з предмету  «Основи галузевої економіки і підприємництва». Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів з галузевої економіки, розширення наукового світогляду, формування навчально-пізнавальної та інформаційної компетенцій.

Тиждень розпочався випусками стіннівок. Найкращі стіннівки випустили  учні: Биковська Д. (гр.СЄ-319),  Моісєєнко Юлія( гр.К -319).

В рамках предметного тижня був  проведений економічний брейн-ринг, в якому  приймали участь учні групи  КС-319. Командам були поставлені питання,  на які учні давали змістовні та обґрунтовані  відповіді, приймали участь в  конкурсах,  виконували різноманітні завдання. В грі приймали участь дві команди:  «Фінансові генії» та «Акули економіки». Обидві команди  показали добрі знання предмету.   Найактивнішими учасниками були наступні учні: Алабугін Кирило, Ільїнська Катерина, Луговий Максим, Мороз Олеся, Рябенко Анна, Суббота Вікторія.

Також була проведена олімпіада, в якій прийняли участь учні І та ІІ курсу. Призові місця здобули наступні учні:

І місце      – Биковська  Діана – гр.СЄ-319

ІІ місце    –  Вахтіна Катерина  – гр.КС-318

ІІІ місце   – Зажигіна Марина  – гр.К-318

Тиждень виявився цікавим, насиченим, довів, що економіка дуже важлива та корисна у сучасному світі. Учні показали добрі знання, вміння застосовувати  теоретичні знання на практиці, отримали позитивні емоції, були активними та творчими.