З 25 лютого по 1 березня в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» проходив тиждень української мови і літератури.

         Цього року програма предметного тижня, як завжди, досить цікава і насичена. Учні мали змогу поринути в неймовірний світ краси української мови.

Відкриття Тижня розпочалося книжковою виставкою «Усе, що душа довірила словам» та годиною інформації «Українська державна мова – символ єднання і престижу українського народу».

         Яскраві учнівські стіннівки і сьогодні милують око та вражають різноманітним  матеріалом. Творчий конкурс «Поетичний зорепад», на якому учні продемонстрували свої здібності у виразному читанні поезій, дав змогу поринути у світ краси української мови.  Переможцями конкурсу стали: Медведчук Д. (група КС – 318), Степанян Богдан (група ТМ – 317), Швачка Євген (група ТМ – 317).

         У цей день також було проведено інтелектуальну гру «Диво калинове», в якій найкращі результати показали учні: Левченко Максим (група М – 316), Чернов Максим (група СЕ – 316)

         А   затишна літературна вітальня «Слово чарує нас», зустріла не тільки учнів, а й працівників центру. Запрошеним гостем стала відома Ізюмська поетеса Тетяна Олександрівна Гребенюк. У дружній  атмосфері можна було насолодитися проникливим прочитанням поезій, як Тетяни Олександрівни, так і учнів, які виступили з власними творами.

         Не обійшлося без частування печивом та смачною кавою, що зробило вечір таким домашнім, приємним.

         Такі творчі зустрічі дуже корисні і для тих, хто робить перші кроки в поетичному мистецтві, і для тих, хто вже впевнено прямує шляхом поезії.

         Завершився тиждень підбиттям підсумків усіх конкурсних заходів та привітанням переможців.