З Днем працівника освіти!

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.

Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.

Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.
Кожного року  в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти.

5 жовтня 2018 року в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Урочисту частину відкрила директор  Колесник Любов Василівна привітавши колектив словами:

«Дорогі колеги, працівники освіти! Щиро вітаю  вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Сьогодні Ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру у кожного учня, у кожного з нас. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє. У наш з вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже, фактично ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою».

В цей святковий день учні  щиро привітали своїх педагогів з їх професійним святом. Кожна навчальна група підготувала вітальну стінівку до Дня працівника освіти.

Художня самодіяльність подарувала святковий концерт та гарний настрій!