З днем Святого Миколая!

День Святого Миколая Чудотворця – це свято всього православного люду. Саме в цей день за народними повір’ями Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим, бідним  і відновлюючи справедливість. Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе його життя – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Саме він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах.

Святий Миколай  швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього.

         19 грудня в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»  стало традицією розпочинати новорічні та різдвяні свята. З самого ранку на наших учнів чекали подарунки та приємні сюрпризи. З нагоди великого свята було підготовлено святковий концерт на якому зі щирими привітаннями та  побажаннями виступила директор нашого закладу Л.В. Колесник.

         Ділові партнери нашого закладу подарували нашим учням солодкі та смачні торти. Після закінчення навчального процесу на учнів чекали солодкі столи.

         Редакційними колегіями навчальних груп були випущені вітальні листівки та інформаційні стіннівки.

Зі святом Святого Миколая!

Миру, здоров’я, родинного затишку, наснаги, творіть  добрі справи.