ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДО НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Закінчується 2013–2014 навчальний рік. Учні шкіл готуються складати іспити та визначаються зі своїм майбутнім. Деякі готуються до вступу в вищі навчальні заклади, інші влаштовуються на роботу, а деякі обирають робітничу спеціальність.

Педагогічними працівниками Ізюмського професійного ліцею систематично проводиться профорієнтаційна робота як в місті, так і районі. Відповідно до спільних планів профорієнтаційної роботи протягом навчального року проводились заходи, які були спрямовані до залучення учнів шкіл на навчання в Ізюмському професійному ліцеї, використовувались різні форми роботи: бесіди,  екскурсії,  виставки, акції.

Так, 20 травня 2014 року з метою продовження профорієнтаційної роботи, в рамках програми «Здоровий спосіб життя» відбулись спортивні змагання з міні – футболу серед спортивних команд Ізюмського професійного ліцею та ЗОШ № 2 м. Ізюм. Для учнів школи педпрацівники ліцею провели екскурсію нашим навчальним закладом та профорієнтаційну бесіду щодо правил прийому та умов  навчання в ліцеї. Футбольна зустріч пройшла в дружній обстановці і, як завжди,  перемогла дружба. Два представника шкільної команди виявили бажання навчатись в нашому закладі.