Засідання гуртка “Юний журналіст”

Стало доброю традицією проводити в нашому  закладі засідання гуртка “Юний журналіст ”.27 вересня відбулася перша зустріч гуртківців у цьому навчальному році, на якій  було складено план роботи та визначені напрямки діяльності за уподобаннями учнів.

 У  зв’язку з тим, що до гуртка прийшли першокурсники, то на засіданні були розлянуті основи журналістики, а також принципи етики спілкування,толерантного ставлення до учасників інтерв’ю, нові зміни в українському правописі. Гуртківці вчилися працювати з газетними публікаціями, аналізувати  їх.

З метою закріплення навичок була проведена наступна робота: за інформаційними матеріалами газети учні визначали, яким методом користувалися журналісти для підбору фактів.

Гуртківці отримали заохочувальне домашнє завдання: принести   газети, журнали для наступного засідання, що стане для дітей пошуковим сюрпризом.

Під час проведення занять учні поглиблюють  не лише знання з мови, але й підвищують  рівень загальної  культури. В ігровій  формі вони аналізують події  суспільного  життя,висловлюючи  альтернативні думки та судження.

Запрошуємо всіх, хто  любить українську мову, і виявляє  бажання бути журналістом до нашого гуртка!