Засідання методичної комісії

24.01.2019р. відбулося засідання методичної комісії комп’ютерно-економічного спрямування, яке проводилося в нестандартній формі ділової гри, яка мала наступну структуру:

1.Бліц-інтервю

  1. Розминка
  2. Конкурс «Метод «КЕЙСА»»

3.1 Ознайомлення з проблемою над якою працює Ковалевська О.Л. доповідь на тему « Реалізація компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання на уроках економіки за допомогою впровадження інноваційних технологій»

3.2 Обговорення проблеми.

3.3 Обговорення та затвердження плану методичної комісії на ІІ семестр 2018-2019 навчального року.

3.4 Обговорення та затвердження тем письмових екзаменаційних робіт для учнів групи КС-318 (професія :Оператор комп’ютерного набору).

3.5. Обговорення та затвердження тем письмових екзаменаційних робіт для учнів групи КС-315 (професія :Офісний службовець (бухгалтерія))

3.6 Питання профорієнтаційної роботи.

3.7 Затвердження умов та завдань конкурсу професійної майстерності з професії «Офісний службовець (бухгалтерія).

  1. Педагогічні технології
  2. Перегляд презентації «Обговорення нестандартної ситуації на уроці»
  3. Вправа «Творчість вчителя»
  4. Підбиття підсумків, рефлексія «Все в твоїх руках»

Дане засідання допоможе при вирішенні задач нашої проблемної теми, вирішували серйозні педагогічні проблеми і  завдання, щоб, разом зробили процес навчання  учнів змістовним, всеосяжним і цікавим. Тільки озброївшись фундаментальними знаннями теорії і практики, ми будемо представляти інтерес для своїх учнів і допоможемо їм повірити в правильності свого вибору.