Засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін

31.03.2015 року відбулося засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін. На порядку денному обговорено рейтингові досягнення участі учнів у ІІІ етапі обласних Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів серед учнів професійно – технічних навчальних закладів Харківської області та успіхи викладачів – предметників, що брали участь у виставці – огляду методичних та дидактичних матеріалів ПТНЗ.

News_01_04_15

Засідання відбулось у формі конструктивної співбесіди, де колеги змістовно розповіли про інноваційні прийоми, впроваджені на уроках та занотовані в конкурсних розробках; поділились інформацією про ті питання, котрі були заплановані як самоосвітні; інформували про стан методичного забезпечення кабінетів та дидактичне забезпечення навчального процесу саме з предметів природничо – математичного циклу.

На засіданні обговорено зміст завдань до ДПА у 2014 -2015 навчальному році. Викладачі обговорили успіхи учнів в олімпіадах  які посіли  8 рейтингове командне місце по Харківській області, що склалось з системної праці кожного викладача. Розглянуто низку питань, пов’язаних з подальшим плануванням роботи членів методичної комісії зі здібними учнями.