Захист Вітчизни – справа кожного з нас

      На виконання плану заходів із підготовки та відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи був організований та проведений у бібліотеці ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» протягом грудня 2017 року інформаційний захід  про масові акції громадянського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 року-лютому 2014 року.

      Так в групі  кухарів К-317 (майстри виробничого навчання Воротиленко О.Л., Сироватська Н.М.) була проведена зустріч з учасниками антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях Черновим Олександром Вікторовичем та  Смоляровим  Віталієм Вікторовичем.

       Класний керівник групи Сухомлин А.С. розповіла про про масові акції громадянського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 року-лютому 2014 року, їх значення у розвитку громадянського суспільства та боротьбі за права та свободи. Воїни АТО Чернов Олександр Вікторович та  Смоляров  Віталій Вікторович  з глибоким сумом та болем в очах ділилися з учнями спогадами, розповідали, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство , і про все те, що цікавило дітей.

      Завідувач бібліотеки Якімова В.О ознайомила гостей заходу із книжковою виставкою «Нас надихають подвиги героїв”. З бібліографічним оглядом літератури «Героїзм народжує героїв» виступила Бондаренко І.І. Учні ознайомилися з тематичною папкою  «21 листопада – день Гідності і Свободи».

      Захід пройшов в атмосфері доброзичливості та патріотизму, бо кожен ще раз згадав, що він – нащадок козацького роду!